تیم مدیریتی صنعت گستر به مدیریت آقای پرویز بنی عامریان ، فعالیت خود را از سال 1362 با طراحی و اجرای سیستم های آبیاری تحت فشار ، حفاری و تجهیز چاه های عمیق و نیمه عمیق و تامین انواع اتصالات ، پمپ و شیرها در زمینه خطوط آبرسانی آغاز نمود . این گروه صنعتی در راستای گسترش فعالیت های خود ، در سال 1379 اقدام به تاسیس شرکت صنعت گستر سدید نمود که به عنوان یکی از دو قطب تولید کننده یال شاسی انواع کامیونت و وانت درکشورمطرح میباشد.این پیشینه ما را یاری میدهد که علاوه بر تامین نیازهای اولیه جوابگوی سایر نیازهای فنی و تخصصی مشتری باشیم .
شرکت صنعت گستر به منظور رفع نیاز بازارهای داخلی در زمینه تولید قطعات استراتژیک در سال 1385 تاسیس گردید وعملیات احداث آن در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع شروع و در اوایل سال 1388 با ظرفیت ذوب ریزی 600 تن در سال موفق به بهره برداری گردید . این شرکت با بهره گیری ازامکانات سخت افزاری مناسب ، تجهیزات کامل آزمایشگاهی و کنترل کیفی و نیروی انسانی کارآزموده و مجرب ، موفق به گسترش بازار هدف خود در زمینه تولیدات وابسته به صنایع خودرویی ، سیمان ، نیروگاهی ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، غذایی ، هوایی ، پزشکی ، خطوط آب و کشاورزی ، انواع اتصالات و یراق آلات با آلیاژهای مختلف شده است.

دیدگاه ما
شرکت ریخته گری دقیق صنعت گستر فعالیت های خود را در راستای ایجاد بزرگترین مجتمع ریخته گری دقیق در خاور میانه از جهت تنوع محصولات تولیدی متمرکز نموده است. این شرکت از ابتدای امر فعالیت های خود را بر مبنای انطباق با سیستم های مدیریت کیفیت بنا نهاده که در نهایت موفق به کسب گواهینامه 2008:ISO 9001و ISO TS 16949:2009 از شرکت DQS آلمان در سال 1389 گردیده و هم اکنون در جهت تحقق چهار چوب زیر تلاش می کند:

- تلاش و برنامه ریزی در جهت افزایش تولید و تنوع محصول

- افزایش رضایت مشتریان از طریق کاهش هزینه ها، افزایش کیفیت و تحویل به موقع

- به روز نگه داشتن دانش و تکنولوژی دخیل در فرایند