” قطعات سلاح های شکاری “

تفنگ های ورزشی و شکاری

برای سفارش قطعات و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید

سلاح و تفنگ های ورزشی

ریخته گری دقیق قطعات سلاح و تفنگ های ورزشی

جزئیات محصول

همواره از دیرباز یکی از استفاده های ریخته گری دقیق در انواع تفنگ های شکاری و ورزشی بوده است. صنعت گستر مفتخر است که نزدیک به یک دهه است در این صنعت به عنوان بازیگر اصلی و تولید کننده عمده فعالیت کند.

تفنگ های ورزشی، سلاح ها و تمامی تجهیزات این چنینی از حساسیت بسیاری برخودارند، تنها یک اشتباه در محاسبات و یا فرآیند ساخت و تولید ممکن است جان کسی را به خطر بیاندازد یا در شرایط اضطراری موجب ناتوانی در عملکرد شود. این صنعت یک صنعت بسیار مهم برای کشور و دولت ها به شمار میرود و سرمایه ای است که تمامی افراد جامعه را از خطر باز میدارد؛ پس شکی در جدیت آن نیست.

تولید لوله تفنگ | ریخته گری دقیق قطعات نظامی | تولید قطعات سلاح، تولید تفنگ های شکاری، سفارش | ریخته گری سلاح شکاری

به همین دلیل ساخت سلاح ها و تفنگ ها نیازمند روشی است که دقت و صافی سطح بی نظیری داشته باشد تا تلورانس های بسته تری نیز در اختیار ما قرار دهد. این روش باید قابلیت گسترده ای در ریختن آلیاژهایی چون فولاد آلیاژی (فولاد کربنی) نیز دارا باشد و محدودیت از بابت جنس و انتخاب نداشته باشد. تمامی این موارد بازگو می کند که روش ریخته گری دقیق برای تولید این تجهیزات بهترین روش ممکن است.

 

نگاهی به دیگر محصولات صنعت گستر در صنایع گوناگون بیاندازید.

Call Now Button
×

سلام، وقت بخیر

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق شماره تماس یا ایمیل: "sgicofficial@gmail.com" نیز با ما در ارتباط باشید.

× WhatsApp