صنعت گستر را بیشتر بشناسید

صنعت گستر

بزرگ‌ترین تولید کننده قطعات ریخته گری دقیق در ایران

شرکت ریخته گری دقیق صنعت گستر باهدف گسترش بازار خود در صنایع خودرویی، سلاح‌های شکاری، ورزشی، پزشکی، نیروگاهی و نفت، گاز و پتروشیمی در سال ۱۳۸۷ به احداث و بهره‌برداری رسید. ما، بهینه‌سازی مستمر در فرآیندهای تولید محصول، ارتقا کیفیت و کاهش قیمت تمام‌شده را در راستای همکاری‌های درازمدت جز وظایف خویش میدانیم. تمرکز فعالیت‌های ما، مبتنی بر ارائه راه‌حل‌هایی عملی در جهت رفع مشکلات مشتریان بوده و تعهد ما تولید قطعات باکیفیت در حداقل زمان ممکن است. صنعت گستر تلاش می‌کند تا با به‌کارگیری به‌روزترین فن‌آوری‌ها و مستعدترین متخصصان، شبکه ای مقتدر و توانمند از تأمین‌کنندگان، شرکای تجاری و مشتریان این صنعت به وجود آورد تا با درونی سازی، بهبود مستمر، کیفیت و توسعه پایدار به سمت بی‌نیاز کردن صنایع استراتژیک داخلی از منابع خارجی گام بردارد. راه‌یابی به بازارهای ارزشمند جهانی و حرکت به‌سوی مرزهای فن‌آوری همچون قطعات قسمت داغ توربین‌های گازی و هوایی بخشی از اهداف صنعت گستر در سال‌های آتی است.

موفقیت در تولید، به معنای حل مشکلات در تمام جنبه‌های کسب‌وکار شماست. چالش در طراحی، تولید، قیمت تمام‌شده، تحویل دهی به‌موقع و …؛ این لحظه ایست که ما در کنار شما خواهیم بود؛ بیش از ۱۳ سال است که در کنار مشتریانمان بوده‌ایم تا به آنها در مواجه‌شدن با چالش‌هایشان کمک کنیم. به آنها کمک می‌کنیم تا نحوه طراحی، توسعه و تولید محصولاتشان را متحول کنند. منظور ما دقیقاً چیست؟ کمک بی‌قید و شرط از مهندسان متخصص و کارشناسان تولید که می‌توانند به شما کمک کنند تا قیمت تمام‌شده خود را کنترل کرده و همزمان عملکرد خود را بهبود بخشید.

Call Now Button
×

سلام، وقت بخیر

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق شماره تماس یا ایمیل: "sgicofficial@gmail.com" نیز با ما در ارتباط باشید.

× WhatsApp