“قطعات صنایع غذایی، لبنی و خطوط تولید بهداشتی”

برای سفارش قطعات و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید

ریخته گری دقیق صنایع غذایی و لبنی

جزئیات محصول

صنعت گستر قطعات بسیاری را برای صنایع غذایی و لبنی تولید می کند از جمله انواع تیغه، روده، شبکه، طوقه، گلویی، اتصالات و شیرآلات، انواع چرخ گوشت های صنعتی و خانگی، پروانه ها و همچنین قطعات سفارشی که توسط سازنده های خطوط در خواست میشود.

در خطوط صنایع غذایی و دستگاه های ساخته شده به این منظور آلیاژها و کارکرد صحیح محصول نقش مهمی را ایفا میکند. در این صنایع معمولا از استنلس استیل (فولاد ضد زنگ) استفاده می شود چراکه قطعات این بخش معمولا در محیط هایی قرار میگیرند که میتواند خورنده و در معرض درجه حرارت بالا باشد. این محیط ها نیازمند پیروی از الزامات دقیق بهداشتی می باشند و استفاده از استیل ضد زنگ هیچگونه خورندگی در هنگام تمیز کردن این وسایل رخ نمی دهد.

قطعات ریخته گری دقیق صنایع غذایی و لبنی | قطعات و تجهیزات گلخانه و درها

” نگاهی به مقاله ما درباره استنلس استیل (فولاد ضد زنگ) در شیر های آب و شیرآلات بهداشتی بیاندازید”

در بسیاری از زمان ها سطوح نیاز به پولیش کاری در جهت آینه ایی شدن برای استفاده دارند علاوه بر این، صافی سطح و زبری کم از شکل گیری باکتری ها جلوگیری می کند چراکه در چسبیدن به این سطوح دچار مشکل می شوند. این امر تضمینی برای الزامات بهداشتی محسوب می شود. در اصطلاح طراحی قطعات ریخته گری دقیق به گونه ای است که نزدیک به قطعه نهایی “Near Net Shape” باشند. این مهم باعث می شود تا عملیات های ثانویه به حداقل برسد یا به طور کامل نیاز نباشد. سختی استنلس استیل طوری است که هرگونه انجام فرآیند و عملیات بر روی قطعه را دشوار می کند به همین دلیل تا جای ممکن باید از آنها جلوگیری کرد. لازم به ذکر است روش ریخته گری دقیق که با نام موم فدا شونده نیز شناخته می شود آزادی بی همتایی را در هنگام طراحی در اختیار ما میگذارد. این موضوع ما را قادر میسازد تا قطعات استیل (فولاد) با هندسه پیچیده را به راحتی تولید کنیم. به لطف دقت بالای ریخته گری دقیق در ابعاد قطعات معمولا می توان بدون نیاز به عملیات های ثانویه قطعه را تولید کرد.

نگاهی به دیگر محصولات صنعت گستر در صنایع گوناگون بیاندازید.

Call Now Button
×

سلام، وقت بخیر

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق شماره تماس یا ایمیل: "sgicofficial@gmail.com" نیز با ما در ارتباط باشید.

× واتس اپ