سه راهی های ضد زنگ جز رایجترین اتصالات هستند که از مهمترین قطعات در سیستم لوله کشی محسوب می شوند و بر اساس قطر خروجی، به دو نوع مختلف تقسیم بندی می شود؛ سه راهی هم سایز و تبدیل-سه راهی. سه راهی های هم سایز ;که با نام سه راهی های مستقیم نیز شناخته می شوند، دارای قطر یکسان برای هر سه خروجی هستند.

این اتصالات ظاهری T شکل دارند و از 2 مجرای خروجی که با زاویه 90 درجه به لوله اصلی متصل شده، تشکیل شده اند. آن ها از مواد گوناگونی درست میشوند و در سایز ها و اندازه های گوناگونی وجود دارند:

تبدیل-سه راهی (Reducing Tee)

یکی از قطعات مورد استفاده در اتصال لوله ها هستند که اندازه دهانه خروجی آن از دهانه اصلی جریان کوچکتر است. تبدیل-سه راهی | Reducing teeاین نوع اتصالات همچنین می توانند به عنوان کاهش دهنده سایز دهانه مجراهای اصلی جریان نیز در نظر گرفته شوند.

برای کاربردهای مختلف در صنایع گوناگون، تبدیل-سه راهی در بسیاری از اندازه ها و اشکال گوناگون ارائه می شوند. به غیر از اندازه های استاندارد، اندازه های غیر معمول دیگری هم از ترکیب تبدیل ها می توان تولید کرد.

سه راهی های نر و ماده  (Male & Female Branch Tee)

تفاوت اساسی بین این اتصالات در این است که سه راهی نر برای اتصال یک قطعه لوله به یک قطعه از لوله دیگری که دارای رزوه داخلی NTP (رزوه ماده) است، استفاده میشود؛اما سه راهی ماده برای اتصال یک قطعه لوله به یک اتصال NPT نر استفاده میشود. این نوع اتصالات در مقیاس استاندارد لوله کشی می باشند و در بعضی صنایع بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.

تبدیل یک سر نر | M-F tee

اتصالات لوله که در سیستم های لوله کشی استفاده میشود، وظیفه اتصال، کنترل، تغییر جهت، ایجاد انشعاب، آب­ بندی کردن و تقویت فشار را دارند. که با توجه به روند تولید به چهار دسته تقسیم بندی می شوند.

ما در صنعت گستر اتصالات لوله رزوه ای یا به اصطلاح “دنده ای” را با استفاده از آلیاژ های استنلس استیل 304 و 316 و بهترین کیفیت و استانداردهای موجود تولید می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر درباره هر کدام از این محصولات می توانید به بخش مورد نظر سری بزنید:

Call Now Button
×

سلام، وقت بخیر

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق شماره تماس یا ایمیل: "sgicofficial@gmail.com" نیز با ما در ارتباط باشید.

× WhatsApp