” تجهیزات پزشکی “

ریخته گری قطعات ارتز و پروتز

برای سفارش قطعات و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید

صنایع پزشکی (قطعات ارتز و پروتز)

قطعات ریخته گری دقیق صنایع پزشکی

جزئیات محصول

همانند صنعت معدن، ماشین آلات ساختمانی، صنعت نفت، صنایع پزشکی نیز یکی از اصلی ترین صنایعی است که ریخته گری دقیق ما در جهت خدمت رسانی به آن تلاش می کند. ریخته گری دقیق برای ساخت قطعات پیچیده فلزی در کاربرد های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. به وسیله روش های نوین، صنعت گستر قادر است تمامی آلیاژ ها از جمله استنلس استیل، آلومینیوم، کبالت و غیره را با دقتی بی همتا تولید کند. ما می توانیم رنج وسیعی از استیل ها جهت استفاده های بیرونی مانند ارتوز ها و  همچنین قطعات پایه کبالت با تکیه بر استاندارد f75 جهت استفاده های درونی بدن (پروتز) تولید کنیم.

قطعات ریخته گری دقیق صنایع پزشکی

از ساخت قالب سرامیکی برای هر شکل هندسی پیچیده تا فرآیند ریخته گری که توسط کامپیوترها کنترل می شود می توان قطعاتی با کیفیت و دوام بالا برای کابرد های پزشکی تولید کرد. در پایان برآمدگی قطعات را بدست آوردن صافی سطح بی نظیر از بین میبرند، که با توجه به نیاز شما عملیات های بعدی مانند عملیات حرارتی، ماشینکاری، ایجاد پوشش بر روی سطح (coating) بر روی قطعه اعمال خواهد شد.

در یک کلام، ریخته گری دقیق یک روش کارامد و بهینه برای تولید قطعات فلزی صنایع پزشکی می باشد که قابلیت تولید در تیراژ های بالا و تکرار پذیری فوق العاده را نیز داراست. از این طریق اطمینان حاصل می شود که قطعات بصورت منظم در دسترس مشتری قرار می گیرد. همچنین گستره آلیاژی فراوان را یکی دیگر از مزایای این روش میتوان دانست که بقیه روش های ریخته گری از آن بی بهره اند.

تجیزات پزکشی (ارتز و پروتز) شامل انواع زانوهای فمورال (femoral knee)، لگن (hip) و آرنج (bipolar) می باشند.

 

نگاهی به دیگر محصولات صنعت گستر در صنایع گوناگون بیاندازید.

دانلود کاتالوگ

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید!
Call Now Button
×

سلام، وقت بخیر

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق شماره تماس یا ایمیل: "sgicofficial@gmail.com" نیز با ما در ارتباط باشید.

× WhatsApp