” ریخته گری ابزارآلات دستی “

تولید آچار فرانسه، انبردست، تبر، چکش

برای سفارش قطعات و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید

ابزارآلات دستی

قطعات میخ کوب

ریخته گری دقیق ابزارآلات دستی

جزئیات محصول

زمانی که به ابزارآلات دستی ، مانند آچار بکس یا آچار فرانسه فکر میکنید، اولین موردی که به عنوان خریدار در نظر میگیرید استحکام و قابلیت اطمینان آنهاست. به عنوان تولید کننده ابزارآلات دستی شما به دنبال تیراژهای زیاد، گردش مالی سریع و سود بالا هستید. صنعت گستر سال های متمادی است که در تولید ابزارآلات دستی برای مشتریان در سراسر کشور پیشرو است؛ بسیاری از تولیدکنندگان مطرح برای تولید سریع و پرتکرار قطعات خود به سراغ صنعت گستر می آیند.

نمونه ای از ابزارآلات دستی تولید شده توسط صنعت گستر:

  • آچار فرانسه
  • انبردست
  • انبر آرماتوربندی
  • چکش
  • تبر
  • آچار یک سر تخت یک سر رینگی
  • و …
تولید ابزارآلات دستی به روش ریخته گری دقیق | تولید آچار فرانسه، انبر آرماتور بندی، تولید آچار یک سر رینگی یک سر تخت، تولید چکش، ساخت تبر، تولید انبردست
تولید ابزارآلات دستی به روش ریخته گری دقیق | تولید آچار فرانسه، انبر آرماتور بندی، تولید آچار یک سر رینگی یک سر تخت، تولید چکش، ساخت تبر، تولید انبردست

تبدیل ابزارآلات ساخته شده به روش ماشینکاری

 

برای چندین دهه، ابزارآلات دستی به روش فورج یا ماشینکاری تولید میشدند. با اینکه قطعات ساخته شده به این روش از دوام و استحکام خوبی برخوردار بودند اما ضایعات و هزینه های زیادی از خود بر جا گذاشته و به ساعت ها دوباره کاری نیاز داشته است.

در سال 1980، ریچارد فریمن، جوانی 25 ساله از مهندسی کهنه سرباز به یک تولیدکننده شناخته شده ی ابزارآلات دستی بدل شد، تنها با این ایده که می توان از این پس آچار بکس های تولید شده به روش ماشینکاری را با ریخته گری دقیق تولید کرد.

این ایده با اینکه در ابتدا خواهان نداشت اما کم کم جای خود را در بین تولیدکنندگان پیدا کرد. حتی طرح های خام روش فورج نیز می تواند به طرح های “نزدیک به قطعه نهایی (Near Net Shape)” ریخته گری دقیق تبدیل شود. پیش از این “دوباره کاری” جزئی جدانشدنی از فرآیند تولید بود، اما ساخت قطعات به روش جدید باعث شد با حذف 7 الی 10 فرآیند اضافی و تبدیل آن به ریخته گری، در زمان صرفه جویی شده و  از خرج شدن هزاران دلار در سال جلوگیری گردد.

ابزارآلات استنلس استیل

 

در صنعت گستر، ما برای طول عمر و استحکام بیشتر ابزارآلات دستی، آنها را از آلیاژهای گوناگونی میسازیم. بیشتر مشتریان فولاد آلیاژی را ترجیح می دهند. تیم مهندسی ما ابزارآلات را برای دستیابی به کیفیت و امنیت لازم به نحو احسنت طراحی می کند. همچنین برای جلوگیری از اتفاقات احتمالی و اطمینان از کارکرد درست قطعه، بر روی ابزارآلات تست و آزمون های سلامت و امنیت نیز اجرا می شود.

اگر شماهم تصمیم دارید که هرکدام از ابزارآلات تولید شده به روش ماشینکاری خود را به ریخته گری دقیق تبدیل کنید. با تیم مهندسین ما تماس بگیرید! ما شما را در این راهی یاری می رسانیم …

 

نگاهی به دیگر محصولات صنعت گستر در صنایع گوناگون بیاندازید.

Call Now Button
×

سلام، وقت بخیر

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق شماره تماس یا ایمیل: "sgicofficial@gmail.com" نیز با ما در ارتباط باشید.

× WhatsApp