آب پنهان در ریخته گری

بسیاری از افراد به ریخته گری دقیق فکر نمی­ کنند، چون تصور می ­کنند که هزینه های آن بسیار گرانتر از سایر روش های سنتی است. اما این موضوع بی شباهت به مفهوم  آب پنهان نیست. برای تولید و ارائه تکه کاغذی که روی میز شما قرار دارد 8000 لیتر آب نیاز است که در محصول نهایی وجود فیزیکی ندارد. یکی از نکات اصلی و دغدغه های مصرف امروزه آب در جهان همین موضوع ساده است که در جلوی چشم ما قرار دارد و ما به آن توجه نمی­ کنیم اما در آخر آنچه گریبان گیر ما خواهد شد، همین مشکل پنهان است.

این موضوع که ریخته گری دقیق معمولا هزینه اولیه بیشتری برای مصرف کننده در بردارد کاملا صحیح است. اما اگر تصویر بزرگتر از آغاز تا انتهای راه را ببینیم متوجه می­ شویم که تنها در ابتدا گران به نظر می­ رسد، ولی بازگشت سرمایه و کاهش هزینه های شما طوری رقم خواهد خورد که هزینه های اولیه به خودی خود کاملا جبران شوند.

و این تازه شروع کار است…

از کجا بدانیم این روش مناسب ماست؟

 

آیا ریخته گری دقیق روش مناسبی است؟

در این شلوغی هرکسی راهی پیشنهاد می­ کند. پس چطور می­ توان مطمئن شد که ریخته گری دقیق مناسب ترین راه است؟!

متخصصان ما در این راه شما را یاری خواهند کرد. تا اگر طرحی در ذهن دارید به بهترین شکل ممکن به اجرا در­آورید. حتی اگر قطعه ی شما مناسب این روش نباشد نگران نباشید، ما به شما کمک خواهیم کرد که روش مناسب را پیدا کنید.

حال نوبت آن می­رسد که دیدی از محصول خود پیدا کند:

  • در چه سایزی قرار دارد؟
  • وزن آن چقدر است؟
  • در چه شرایطی قرار است از آن استفاده کنیم؟
  • به چه آلیاژهایی نیاز دارد؟

خوشبختانه ریخته گری دقیق قابلیت های فراوانی دارد و از ویژگی های آن می توان به تولید قطعاتی بسیار پیچیده با دقت بالا و به صورت یکپارچه نام برد، تا دیگر نگران عملیات های ثانویه نباشید. همچنین این امکان را در اختیار شما قرار می­ دهد تا مناسب ترین آلیاژ ممکن را انتخاب کنید.

هنوز ابهاماتی در ذهنتان وجود دارد؟ بهتر است نگاهی به اینفوگرافیک شرکت ما بیندازید، تا دیدی از آنچه می­ توانیم در اختیار شما قرار دهیم پیدا کنید. و اطمینان حاصل کنید که ریخته گری دقیق پاسخگوی نیازتان هست یا خیر.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

دیدگاه خود را ارسال کنید...

Call Now Button
×

سلام، وقت بخیر

تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق شماره تماس یا ایمیل: "sgicofficial@gmail.com" نیز با ما در ارتباط باشید.

× واتساپ